SEARCHABLE DATABASE OF TAFCA WINTER LEAGUE ONLINE GAMES 2020

Here you will find all the games played in the TAFCA Winter League 2020-21.
You can search in the database from the search box using the following criteria;
Players (First or surname); Divisions (div1 or div2); Teams ( Dundee A, Newport Knights B. etc);
Clubs (
Kirkcaldy or St.Andrews); ECO (B93 etc); Opening names (Sicilian or Closed Sicilian); Weeks (week1 or week5).
You can search using more than one criteria: If you wish to find games by Bob Smith involving the sicilian defence?
You would type his “last name“, then a space and “sicilian“: (smith sicilian)
Usually it takes only the first three letters, but if a few players/teams/clubs have similar names, you will need to type more in or even it all!
Just try it out. If you can’t find what your looking for using the set criteria’s,  let us know and we will see if we can add it!
We hope you enjoy this new facility as we try to make the TAFCA website more user friendly.

Updated: 15/04/21; Time: 08:42 hrs

NoWHITEDIVTEAMSWEEKCLUBSECOOPENING
1 Declan Shafi v Keith Rose div1Castlehill D v Castlehill Aweek1CastlehillA56Czech Benoni
2 Peter Sallai v Andre Babin div1Castlehill D v Castlehill Aweek1CastlehillB23Sicilian Rossolimo
3 Richard Kynoch v Martin Chalmers div1Castlehill D v Castlehill Aweek1CastlehillC01French Exchange
4 Jan Barron-Majerik v Graham Mooney div1Castlehill D v Castlehill Aweek1CastlehillA41Tartakower System
5 Paul Anderson v Alan Woodcock div2Dundee D v Kirkcaldy Bweek1Dundee - KirkcaldyA05Reti
6 Thibault Rosazza v Euan Henderson div2Dundee D v Kirkcaldy Bweek1Dundee - KirkcaldyB21Sicilian Morra Gambit
7 Peter Selbie v Andy Kennan div2Dundee D v Kirkcaldy Bweek1Dundee - KirkcaldyB08Pric Defence
8 Max Whisson v Bruce Geddes div2Dundee D v Kirkcaldy Bweek1Dundee - KirkcaldyB10Caro-Kann
9 Henri Meadows v Douglas Cairns div2Newport B v Dundee Eweek1Newport - DundeeD001 d4 d5 Unusual lines
10 Scott Finnie v Peter Gibson div2Newport B v Dundee Eweek1Newport - DundeeC65Ruy Lopez Berlin Defence
11 Scot McKenzie v Angus Sneddon div2Newport B v Dundee Eweek1Newport - DundeeA28English 4 knights
12 Alan Wallace v Max Wang div2Newport B v Dundee Eweek1Newport - DundeeC30Kings Gambit Declined
13 Innes Ford v Colm Hawkins div2Castlehill F v Castlehill Gweek1CastlehillC50Giuoco Hungarian
14 Trevor Harley v Norman Waugh div2Castlehill F v Castlehill Gweek1CastlehillB50Sicilian Defence
15 John Lynch v Gordon Thomas div2Castlehill F v Castlehill Gweek1CastlehillA03Bird`s Opening
16 Conor Kelly v Daniel Coleman div2Castlehill F v Castlehill Gweek1CastlehillC43Scotch Game
17 Jacques Ophoff v Andrew Sutherland div1Perth A v Dundee Aweek2Perth - DundeeE30Nimzo-Indian Defence
18 John Williamson v Edwin Spencer div1Perth A v Dundee Aweek2Perth - DundeeB00Nimzowitsch Defence
19 Stephen Hogg v Aaron Gourlay div1Perth A v Dundee Aweek2Perth - DundeeD10Slav Defence
20 Tom Wardlaw v Gary Weir div1Perth A v Dundee Aweek2Perth - DundeeA84Dutch Defence
21 Rhian Hughes WFM v Sir Phillip Cohen div1Dundee B v Newport Aweek2Dundee - NewportA16English
22 Alan Borwell v James Montgomery div1Dundee B v Newport Aweek2Dundee - NewportB33Sicilian Sveshnikov
23 Simon Markham v Alastair Dawson div1Dundee B v Newport Aweek2Dundee - NewportB17Caro-Kann
24 Frank Stevenson v Marcus Wylie div1Dundee B v Newport Aweek2Dundee - NewportC34Kings Gambit accepted
25 Wilf Wheatley v Stuart Blyth div1Kirkcaldy A v St.Andrews Aweek2Kirkcaldy - St.AndrewsC00French Def
26 John Kane v Stuart Ballantyne div1Kirkcaldy A v St.Andrews Aweek2Kirkcaldy - St.AndrewsC53Giuoco Piano
27 Silva Subramanian v Alexandre Kings div1Kirkcaldy A v St.Andrews Aweek2Kirkcaldy - St.AndrewsB06Modern Def
28 Stuart Burrell v Paul Anderson div1Kirkcaldy A v St.Andrews Aweek2Kirkcaldy - St.AndrewsA09Reti Opening
29 Ray Noble v Sam Gregory div1Castlehill B v Castlehill Cweek2CastlehillB13Caro-Kann
30 Ben Volland v Robert Jackson div1Castlehill B v Castlehill Cweek2CastlehillA20English
31 Andy Rowe v Dariusz Kosznik div1Castlehill B v Castlehill Cweek2CastlehillE61Kings Indian
32 Pawel Kosior v Martin Chalmers div1Castlehill B v Castlehill Cweek2CastlehillA84Dutch Defence
33 Euan Murray v Rishi Vijayakumar J9 div2Castlehill H v Castlehill Eweek3CastlehillC10French Def
34 Ramit Kanodia J13 v Ed Walton div2Castlehill H v Castlehill Eweek3CastlehillB50Sicilian
35 Ognyan Kolev v Arthur Grant div2Castlehill H v Castlehill Eweek3CastlehillC30Kings Gambit Declined
36 Josh Dickson J10 v Subhayu Banerjee div2Castlehill H v Castlehill Eweek3CastlehillB21Sicilian/Morra Gambit
37 James Anderson v Joe Cohen div2St.Andrews Uni A v Dundee Cweek3St.Andrews - DundeeD001.d4 d5 Unusual moves
38 Amlan Banaji v Ray Flood div2St.Andrews Uni A v Dundee Cweek3St.Andrews - DundeeC01French Def
39 Bruce Wallace v Matthew Heritage div2St.Andrews Uni A v Dundee Cweek3St.Andrews - DundeeB10Caro-Kann
40 Djemma Ruseva v George Burton Snr div2St.Andrews Uni A v Dundee Cweek3St.Andrews - DundeeB01Scandinavian
41 Keith Rose v Miguel Alvarez div1Castlehill C v Castlehill Dweek4CastlehillC44Ponziani/Scotch Game
42 Michael Dugdale v Peter Sallai div1Castlehill C v Castlehill Dweek4CastlehillB17Caro-Kann
43 Martin Chalmers v Robert Jackson div1Castlehill C v Castlehill Dweek4CastlehillB02Alekine -Chase
44 Andy Rowe v Jan Barron-Majerik div1Castlehill C v Castlehill Dweek4CastlehillD11Slav Defence
45 Sam Gregory v Jacques Ophoff div1Dundee A v Castlehill Bweek4Dundee v CastlehillC05French Tarrasch
46 Ed Spencer v Dariusz Kosznik div1Dundee A v Castlehill Bweek4Dundee v CastlehillB01Scandinavian
47 Pawel Kosior v Stephen Hogg div1Dundee A v Castlehill Bweek4Dundee v CastlehillE30Nimzo-Indian Defence
48 Gary Weir v Ed Walton div1Dundee A v Castlehill Bweek4Dundee v CastlehillD53Q.G.D
49 Andrew Sutherland v George Herd div1Kirkcaldy A v Perth Aweek4Kirkcaldy - PerthA05Reti
50 Stuart Blyth v John Williamson div1Kirkcaldy A v Perth Aweek4Kirkcaldy - PerthE77King`s Indian 4 pawns Attack
51 Ian Washington v John Kane div1Kirkcaldy A v Perth Aweek4Kirkcaldy - PerthB50Siciian
52 Shivia Subramanian v Aaron Gourlay div1Kirkcaldy A v Perth Aweek4Kirkcaldy - PerthD001.d4 d5 Unusual moves
53 Sir Philip Cohen v Declan Shafi J20 div1Castlehill A v Dundee Bweek4Castlehill - DundeeA05Reti
54 Andre Babin v Alastair Dawson div1Castlehill A v Dundee Bweek4Castlehill - DundeeA01Nimzowitsch - Larsen
55 Frank Stevenson v Richard Kynoch div1Castlehill A v Dundee Bweek4Castlehill - DundeeA52Budapest Gambit
56 Graham Mooney v John Robertson Jnr div1Castlehill A v Dundee Bweek4Castlehill - DundeeB40Sicilian
57 Rhian Hughes WFM v Sam Herring div1St.Andrews Uni A v Newport Aweek4St.Andrews = NewportA13English
58 Stuart Ballantyne v John Montgomery div1St.Andrews Uni A v Newport Aweek4St.Andrews = NewportD10Slav Defence
59 Mike Scott v Alexandre Kings div1St.Andrews Uni A v Newport Aweek4St.Andrews = NewportA45Trompowsky
60 Simon Markham v Hunter Webb div1St.Andrews Uni A v Newport Aweek4St.Andrews = NewportD001.d4 d5 Unusual moves
61 Paul Anderson v Norrie Carroll div2Dundee E v Kirkcaldy Bweek5Dundee - KirkcaldyA041.Nf3 Unusual replies
62 Henri Meadows v Peter Selbie div2Dundee E v Kirkcaldy Bweek5Dundee - KirkcaldyA45Trompowsky
63 Alastair Wood v Scot McKenzie div2Dundee E v Kirkcaldy Bweek5Dundee - KirkcaldyC00French Def
64 Max Wang J15 v Brian Morley div2Dundee E v Kirkcaldy Bweek5Dundee - KirkcaldyA401.d4 Unusual replies
65 Joe Cohen v Douglas Cairns div2Newport B v St.Andrews Uni Bweek5Newport - St.AndrewsB12Caro-Kann
66 Scott Finnie v Amian Banaji div2Newport B v St.Andrews Uni Bweek5Newport - St.AndrewsC50Giuoco Hungarian
67 Mike Heritage v Angus Sneddon div2Newport B v St.Andrews Uni Bweek5Newport - St.AndrewsC25Vienna Game
68 Alan Wallace v Drew Knauss div2Newport B v St.Andrews Uni Bweek5Newport - St.AndrewsB00Nimzowitsch
69 Rishi Vijayakumar J9 v Innes Ford div2Castlehill G v Castlehill Hweek5CastlehillD37Q.G.D
70 Norman Waugh v Conor Kelly J18 div2Castlehill G v Castlehill Hweek5CastlehillD05Colle System
71 Daniel Coleman v Noah Dickson J8 div2Castlehill G v Castlehill Hweek5CastlehillD001.d4 d5 2.Nf3
72 George Herd v Alastair Dawson div1Dundee B v Kirkcaldy Aweek6Dundee - KirkcaldyA45Trompowsky
73 Alan Borwell v Stuart Blyth div1Dundee B v Kirkcaldy Aweek6Dundee - KirkcaldyA01Nimzowitsch - Larsen
74 John Kane v Frank Stevenson div1Dundee B v Kirkcaldy Aweek6Dundee - KirkcaldyB90Sicilian Najdorf
75 John Robertson Jnr v Shiva Subramanian div1Dundee B v Kirkcaldy Aweek6Dundee - KirkcaldyA401.d4 Unusual replies
76 Jacques Ophoff v Alice Lampard div1Newport A v Dundee Aweek6Newport - DundeeD82Grunfeld
77 Rhian Hughes WFM v Edwin Spencer div1Newport A v Dundee Aweek6Newport - DundeeA25English v K.I.
78 Stephen Hogg v John Montgomery div1Newport A v Dundee Aweek6Newport - DundeeD10Slav Defence
79 Mike Scott v Sir Philip Cohen div1Newport A v Dundee Aweek6Newport - DundeeA45Trompowsky
80 Miguel Alvarez v Declan Shafi J20 div1Castlehill A v Castlehill Cweek6CastlehillC50Giuoco Piano
81 Michael Dugdale v Andre Babin div1Castlehill A v Castlehill Cweek6CastlehillA01Nimzowitsch - Larsen
82 Richard Kynoch v Robert Jackson div1Castlehill A v Castlehill Cweek6CastlehillD03Torrie Attack?
83 Andy Rowe v Graham Mooney div1Castlehill A v Castlehill Cweek6CastlehillC02French Advance
84 John Williamson v Keith Rose div1Castlehill D v Perth Aweek7Castlehill - PerthC36Kings Gambit accepted
85 Peter Sallai v Ian Washington div1Castlehill D v Perth Aweek7Castlehill - PerthB01Scandinavian
86 Aaron Gourlay J20v Martin Chalmers div1Castlehill D v Perth Aweek7Castlehill - PerthA85Dutch Defence
87 Jan Barron-Majerik v Tom Wardlaw div1Castlehill D v Perth Aweek7Castlehill - PerthA46Torre, London & Colle systems
88 Colm Hawkins v James Anderson div2Dundee C v Castlehill Fweek7Dundee - CastlehillC10French Def
89 Ray Flood v Trevor Harley div2Dundee C v Castlehill Fweek7Dundee - CastlehillB50Sicilian
90 Gordon Thomas v Bruce Wallace div2Dundee C v Castlehill Fweek7Dundee - CastlehillD021.d4 d5 Unusual moves
91 George Burton Snr v Kit McEvoy Gould div2Dundee C v Castlehill Fweek7Dundee - CastlehillD35Q.G.D Exchange
92 Alan Woodcock v Euan Murray div2Castlehill E v Dundee Dweek7Castlehill - DundeeB10Caro-Kann
93 Ed Walton v Thibault Rosazza div2Castlehill E v Dundee Dweek7Castlehill - DundeeB13Caro-Kann Exchange
94 Andy Kennan v Ognyan Kolev div2Castlehill E v Dundee Dweek7Castlehill - DundeeD001.d4 d5 2.Nf3
95 Subhayu Banerjee v Max Whisson J15 div2Castlehill E v Dundee Dweek7Castlehill - DundeeC42Petroff Def
96 Alan Borwell v Jacques Ophoff div1Dundee A v Dundee Bweek8DundeeC44Ponziani/Scotch
97 Edwin Spencer v Alastair Dawson div1Dundee A v Dundee Bweek8DundeeB10Caro-Kann
98 Frank Stevenson v Stephen Hogg div1Dundee A v Dundee Bweek8DundeeE12Queen`s Indian
99 Sir Philip Cohen v John Robertson Jnr div1Dundee A v Dundee Bweek8DundeeA47Torre, London & Colle systems
100 Rhian Hughes WFM v Miguel Angel Prieto Alvarez div1Castlehill C v Newport Knights Aweek8Castlehill - NewportA22English
101 Ray Noble v Lloyd Hughes div1Castlehill C v Newport Knights Aweek8Castlehill - NewportB13Caro-Kann
102 Mike Scott v Michael Dugdale div1Castlehill C v Newport Knights Aweek8Castlehill - NewportD00
103 Robert Jackson v Simon Markham div1Castlehill C v Newport Knights Aweek8Castlehill - NewportD03Torre type systems
104 Innes Ford v Euan Murray div2Castlehill E v Castlehill Gweek8CastlehillC55Two Knights
105 Ed Walton v Norman Waugh div2Castlehill E v Castlehill Gweek8CastlehillB23Closed Sicilian
106 John Lynch v Ognyan Kolev div2Castlehill E v Castlehill Gweek8CastlehillA02Bird`s Opening
107 Subhayu Banerjee v Daniel Coleman div2Castlehill E v Castlehill Gweek8CastlehillC55Two Knights
108 Colm Hawkins v Christine Sims div2Dundee E v Castlehill Fweek9Dundee - CastlehillB00Q-Fianchetto:Nimzowitsch
109 Henri Meadows v Trevor Harley div2Dundee E v Castlehill Fweek9Dundee - CastlehillA45Trompowsky
110 Gordon Thomas v Scot McKenzie div2Dundee E v Castlehill Fweek9Dundee - CastlehillA40Unusual replies to 1.d4
111 Max Wang J12 v Marten Kats div2Dundee E v Castlehill Fweek9Dundee - CastlehillB30Q.G.D
112 Andy Pye v Alan Woodcock div2Dundee D v Newport Knights Bweek9Dundee - NewportA22English
113 Thibault Rosazza v Douglas Cairns div2Dundee D v Newport Knights Bweek9Dundee - NewportB12Caro-Kann Advanced
114 Angus Sneddon v Max Whisson J15 div2Dundee D v Newport Knights Bweek9Dundee - NewportB01Scandinavian
115 Norrie Carroll v Alan Wallace div2Dundee D v Newport Knights Bweek9Dundee - NewportD001.d4 d5 Unusual moves
116 James Anderson v Paul Anderson div2Kirkcaldy B v Dundee Cweek9Kirkcaldy - DundeeA40Unusual replies to 1.d4
117 Euan Henderson v Ray Flood div2Kirkcaldy B v Dundee Cweek9Kirkcaldy - DundeeB01Scandinavian
118 Bruce Wallace v Peter Selbie div2Kirkcaldy B v Dundee Cweek9Kirkcaldy - DundeeC42Petroff Def
119 Bruce Geddes v George Burton Snr div2Kirkcaldy B v Dundee Cweek9Kirkcaldy - DundeeD06Queem`s Gambit
120 Joe Cohen v Rishi Vijayakumar J9 div2Castlehill H v St.Andrews Uni Bweek9Castlehill - St.AndrewsC00French
121 Conor Kelly J18 v Amian Banaji div2Castlehill H v St.Andrews Uni Bweek9Castlehill - St.AndrewsC45Scotch Game
122 Matthew Heritage v Kit McEvoy Gould J19 div2Castlehill H v St.Andrews Uni Bweek9Castlehill - St.AndrewsC29Vienna Game
123 Haoqi Liu J9 v Djemma Ruseva div2Castlehill H v St.Andrews Uni Bweek9Castlehill - St.AndrewsC50Giuoco/Hungarian Def
124 Sam Gregory v Sam Herring div1St.Andrews Uni A v Castlehill Bweek9St.Andrews - CastlehillA04Unusual replies to 1.Nf3 KIA
125 Wilf Wheatley v Ben Volland J17 div1St.Andrews Uni A v Castlehill Bweek9St.Andrews - CastlehillC45Scotch Game
126 Dariusz Kosznik v Alexandre Kings div1St.Andrews Uni A v Castlehill Bweek9St.Andrews - CastlehillB50Sicilian
127 Hunter Webb v Pawel Kosior div1St.Andrews Uni A v Castlehill Bweek9St.Andrews - CastlehillB40Sicilian
128 John Williamson v Miguel Alvarez div1Castlehill C v Perth Aweek10Castlehill - PerthC39Kings Gambit accepted
129 Michael Dugdale v Ian Williamson div1Castlehill C v Perth Aweek10Castlehill - PerthB01Scandinavian
130 Aaron Gourlay J20 v Robert Jackson div1Castlehill C v Perth Aweek10Castlehill - PerthA50Queen`s Fianchetto Def
131 Andy Rowe v Tom Wardlaw div1Castlehill C v Perth Aweek10Castlehill - PerthE10Blumenfeld Gambit
132 George Herd v Jacques Ophoff div1Dundee A v Kirkcaldy Aweek10Dundee - KirkcaldyD001.d4 d5 Unusual moves
133 David Findlay v John Kane div1Dundee A v Kirkcaldy Aweek10Dundee - KirkcaldyC17French Def
134 Shivia Subramanian v Ed Spencer div1Dundee A v Kirkcaldy Aweek10Dundee - KirkcaldyA45Trompowsky
135 Stephen Hogg v Alastair Wood div1Dundee A v Kirkcaldy Aweek10Dundee - KirkcaldyD31Q.G.D: Semi-Slav
136 Alan Woodcock v Christine Sim div2Dundee E v Dundee Dweek10DundeeB21Sicilian
137 Henri Meadows v Max Whisson J15 div2Dundee E v Dundee Dweek10DundeeD001.d4 d5 Unusual moves
138 Norrie Carroll v Scot McKenzie div2Dundee E v Dundee Dweek10DundeeA40Unusual replies to 1.d4
139 Max Wang J12 v Peter Gibson div2Dundee E v Dundee Dweek10DundeeA40Unusual replies to 1.d4
140 Keith Rose v Alice Lampard div1Newport Knights A v Castlehill Dweek10Newport - CastlehillB20Sicilian Wing Gambit
141 Rhian Hughes WFM v Peter Sallai div1Newport Knights A v Castlehill Dweek10Newport - CastlehillA11English
142 Martin Chalmers v Mike Scott div1Newport Knights A v Castlehill Dweek10Newport - CastlehillC45Scotch Game
143 Simon Markham v Jan Barron-Majerik div1Newport Knights A v Castlehill Dweek10Newport - CastlehillB10Caro-Kann
144 Sir Philip Cohen v Isaac Stable div1St.Andrews Uni A v Dundee Bweek10St.Andrews - DundeeE70King`s Indian
145 Wilf Wheatley v Alastair Dawson div1St.Andrews Uni A v Dundee Bweek10St.Andrews - DundeeB12Caro-Kann Advanced
146 Frank Stevenson v Stuart Ballantyne div1St.Andrews Uni A v Dundee Bweek10St.Andrews - DundeeA03Bird`s Opening
147 Alexandre Kings v John Robertson Jnr div1St.Andrews Uni A v Dundee Bweek10St.Andrews - DundeeB40Sicilian
148 Sam Gregory v Declan Shafi div1Castlehill A v Castlehill Bweek10CastlehillC00French Def
149 Andre Babin v Ben Volland J17 div1Castlehill A v Castlehill Bweek10CastlehillA01Nimzowitsch-Larsen
150 Dariusz Kosznik v Richard Kynoch div1Castlehill A v Castlehill Bweek10CastlehillB01Scandinavian
151 Graham Mooney v Pawel Kosior div1Castlehill A v Castlehill Bweek10CastlehillC00French Def
152 Joe Cohen v Cosmo Bobak div2Castlehill G v St.Andrews Uni Bweek11Castlehill - St.AndrewsB30Q.G.D.
153 Innes Ford v Matthew Heritage div2Castlehill G v St.Andrews Uni Bweek11Castlehill - St.AndrewsB10Caro-Kann
154 Djemma Ruseva v Daniel Coleman div2Castlehill G v St.Andrews Uni Bweek11Castlehill - St.AndrewsC58Two Knights
155 Rishi Vijayakumar J9 v Eeshaan Sarda div2Castlehill G v St.Andrews Uni Bweek11Castlehill - St.AndrewsE60King`s Indian
156 Douglas Cairns v James Anderson div2Dundee C v Newport Knights Aweek11Dundee v NewportB18Caro-Kann
157 Ray Flood v Scott Finnie div2Dundee C v Newport Knights Aweek11Dundee v NewportC42Petroff Def
158 Angus Sneddon v George Burton Snr div2Dundee C v Newport Knights Aweek11Dundee v NewportB01Scandinavian
159 Thibault Rosazza v Alan Wallace div2Dundee C v Newport Knights Aweek11Dundee v NewportC45Scotch Game
160 Conor Kelly v Paul Anderson div2Kirkcaldy B v Castlehill Hweek11Kirkcaldy - CastlehillB06Modern Def
161 Euan Henderson v Kit McEvoy Gould div2Kirkcaldy B v Castlehill Hweek11Kirkcaldy - CastlehillC11French Def
162 Josh Dickson J10 v Peter Selbie div2Kirkcaldy B v Castlehill Hweek11Kirkcaldy - CastlehillA06Reti Opening
163 Alastair Wood v Noah Dickson J8 div2Kirkcaldy B v Castlehill Hweek11Kirkcaldy - CastlehillC63Ruy Lopez Schliemann
164 Colm Harkins v Euan Murray div2Castlehill E v Castlehill Fweek11CastlehillC26Vienna Game
165 Ed Walton v Jim McCluskey div2Castlehill E v Castlehill Fweek11CastlehillC45Scotch Game
166 Trevor Harley v Oynyan Kolev div2Castlehill E v Castlehill Fweek11CastlehillB01Scandinavian
167 Subhayu Banerjee v Gordon Thomas div2Castlehill E v Castlehill Fweek11CastlehillB95Sicilian Najdorf
168 Ian Washington v Andre Babin div1Perth A v Castlehill Aweek12Perth - CastlehillB30Sicilian
169 Richard Kynoch v Aaron Gourlay J20 div1Perth A v Castlehill Aweek12Perth - CastlehillB11Caro-Kann Two Knights
170 Tom Laidlaw v Graham Mooney div1Perth A v Castlehill Aweek12Perth - CastlehillE91King`s Indian
171 Isaax Stable v Jacques Ophoff div1Dundee A v St.Andrews Uni Aweek12Dundee - St.AndrewsB01Scandinavian
172 David Findlay v Stuart Ballantyne div1Dundee A v St.Andrews Uni Aweek12Dundee - St.AndrewsC11French Def
173 Alexandre Kings v Ed Spencer div1Dundee A v St.Andrews Uni Aweek12Dundee - St.AndrewsB40Sicilian
174 Stephen Hogg v Hunter Webb div1Dundee A v St.Andrews Uni Aweek12Dundee - St.AndrewsA56Czech Benoni
175 Alan Woodcock v Rishi Vijayakumar J9 div2Castlehill H v Dundee Dweek13Castlehill - DundeeA46Torre, London & Colle systems
176 Conor Kelly v Thibault Rosazza div2Castlehill H v Dundee Dweek13Castlehill - DundeeB12Caro-Kann Advanced
177 Max Whisson J15 v Arthur Grant div2Castlehill H v Dundee Dweek13Castlehill - DundeeC50Hungarian Giuoco Piamissimo
178 Ananthi Ramachandran v Norrie Carroll div2Castlehill H v Dundee Dweek13Castlehill - DundeeC50Hungarian Giuoco Piamissimo
179 Henri Meadows v James Anderson div2Dundee C v Dundee Eweek13DundeeD04Colle System
180 Ray Flood v Peter Gibson div2Dundee C v Dundee Eweek13DundeeA04Unusual Replies to Nf3
181 Scot McKenzie v Bruce Wallace div2Dundee C v Dundee Eweek13DundeeA00Irregular opening
182 George Burton v Max Wang J12 div2Dundee C v Dundee Eweek13DundeeD15Slav Defence
183 Cosmo Bobak v Andy Pye div2Newport Knights B v Castlehill Gweek13Newport - CastlehillB50Sicilian
184 Douglas Cairns v Innes Ford div2Newport Knights B v Castlehill Gweek13Newport - CastlehillB33Sicilian
185 Norman Waugh v Scott Finnie div2Newport Knights B v Castlehill Gweek13Newport - CastlehillE61King`s Indian
186 Angus Sneddon v Daniel Coleman div2Newport Knights B v Castlehill Gweek13Newport - CastlehillC50Hungarian Giuoco Piamissimo
187 Paul Anderson v Colm Hawkins div2Castlehill F v Kirkcaldy Bweek13Castlehill - KirkcaldyA04Unusual Replies to Nf3
188 Trevor Harley v Euan Henderson div2Castlehill F v Kirkcaldy Bweek13Castlehill - KirkcaldyB90Sicilian Najdorf
189 Peter Selbie v Gordon Thomas div2Castlehill F v Kirkcaldy Bweek13Castlehill - KirkcaldyD47Semi-Slav Meran System
190 Marten Kats v Bruce Geddes div2Castlehill F v Kirkcaldy Bweek13Castlehill - KirkcaldyB37Q.G.D
191 Euan Murray v Joe Cohen div2St.Andrews Uni B v Castlehill Eweek13St.Andrews - CastlehillC42Petroff Def
192 Amian Banaji v Ed Walton div2St.Andrews Uni B v Castlehill Eweek13St.Andrews - CastlehillB90Sicilian Najdorf
193 Ognyan Kolev v Matthew Heritage div2St.Andrews Uni B v Castlehill Eweek13St.Andrews - CastlehillB12Caro-Kann
194 Ray Noble v George Herd div1Kirkcaldy A v Castlehill Cweek14Kirkcaldy v CastlehillB13Caro-Kann
195 Shivia Subramanian v Andy Rowe div1Kirkcaldy A v Castlehill Cweek14Kirkcaldy v CastlehillC02French Advance
196 Keith Rose v Peter Selbie div1Kirkcaldy A v Castlehill Cweek14Kirkcaldy v CastlehillC24Bishop`s Opening
197 Alastair Wood v Euan Murray div1Kirkcaldy A v Castlehill Cweek14Kirkcaldy v CastlehillB18Caro-Kann Classical
198 Lloyd Hughes v Sam Gregory div1Castlehill B v Newport Knights Aweek14Castlehill - NewportB12Caro-Kann Advanced
199 Dariusz Kosznik v Mike Scott div1Castlehill B v Newport Knights Aweek14Castlehill - NewportC44Ponziani/Scotch
200 Simon Markham v Miguel Vivarez div1Castlehill B v Newport Knights Aweek14Castlehill - NewportC85Ruy Lopez Closed
201 Ed Walton v Marcus Wylie div1Castlehill B v Newport Knights Aweek14Castlehill - NewportC45Scotch Game
202 Sir Phillip Cohen v Peter Sallai div1Castlehill D v Dundee Bweek14Castlehill - DundeeB12Caro-Kann Advanced
203 Martin Chalmers v Alastair Dawson div1Castlehill D v Dundee Bweek14Castlehill - DundeeA46Torre, London & Colle systems
204 Alan Borwell v Jan Barron-Majerik div1Castlehill D v Dundee Bweek14Castlehill - DundeeA01Nimzo-Larsen
205 Darren Cruickshank v John Robertson Jnr div1Castlehill D v Dundee Bweek14Castlehill - DundeeB22Sicilian
206 Cameron Wilson v Alan Woodcock div2Dundee D v Castlehill Fweek15Dundee - CastlehillB01Scandinavian
207 Thibault Rosazza v Jim McCluskey div2Dundee D v Castlehill Fweek15Dundee - CastlehillC45Scotch Game
208 Gordon Thomas v Max Whisson J15 div2Dundee D v Castlehill Fweek15Dundee - CastlehillA401d4 unusual replies
209 Norrie Carroll v Marten Kats div2Dundee D v Castlehill Fweek15Dundee - CastlehillA45Trompowsky
210 Kit McEvoy Gould J19 v Christine Sim div2Dundee E v Castlehill Hweek15Dundee - CastlehillB32Sicilian
211 Henri Meadows v Arthur Grant div2Dundee E v Castlehill Hweek15Dundee - CastlehillD001.d4 d5 Unusual moves
212 Josh Dickson J10 v Peter Gibson div2Dundee E v Castlehill Hweek15Dundee - CastlehillA02Bird`s Opening
213 Scot McKenzie v Noah Dickson J8 div2Dundee E v Castlehill Hweek15Dundee - CastlehillA00Irregular opening
214 Joe Cohen v Paul Anderson div2Kirkcaldy B v St.Andrews Uni Bweek15Kirkcaldy - St.AndrewsB06Modern Def
215 Euan Henderson v Amian Banaji div2Kirkcaldy B v St.Andrews Uni Bweek15Kirkcaldy - St.AndrewsC90Ruy Lopez Closed
216 Matthew Heritage v Peter Selbie div2Kirkcaldy B v St.Andrews Uni Bweek15Kirkcaldy - St.AndrewsC42Petroff Def
217 Alastair Wood v Djemma Ruseva div2Kirkcaldy B v St.Andrews Uni Bweek15Kirkcaldy - St.AndrewsC66Ruy Lopez Berlin Defence
218 James Anderson v Cosmo Bobak div2Castlehill G v Dundee Cweek15Castlehill - DundeeD001.d4 d5 Unusual moves
219 Innes Ford v Ray Flood div2Castlehill G v Dundee Cweek15Castlehill - DundeeC00French
220 Bruce Wallace v Norman Waugh div2Castlehill G v Dundee Cweek15Castlehill - DundeeB32Sicilian
221 John Lynch v George Burton Snr div2Castlehill G v Dundee Cweek15Castlehill - DundeeA03Bird`s Opening
222 Andy Pye v Euan Murray div2Castlehill E v Newport Knights Bweek15Castlehill - NewportE90King`s Indian Classical
223 Ed Walton v Scott Finnie div2Castlehill E v Newport Knights Bweek15Castlehill - NewportC41Philidor
224 Angus Sneddon v Subhayu Banerjee div2Castlehill E v Newport Knights Bweek15Castlehill - NewportB22Sicilian
225 Marten Kats v Alan Wallace div2Castlehill E v Newport Knights Bweek15Castlehill - NewportD06Queens Gambit Symmetrical-Berlin
226 Jacques Ophoff v Miguel Alvarez div1Castlehill C v Dundee Aweek16Castlehill - DundeeD10Slav Defence
227 Michael Dugdale v David Findlay div1Castlehill C v Dundee Aweek16Castlehill - DundeeC41Philidor
228 Ed Spencer v Robert Jackson div1Castlehill C v Dundee Aweek16Castlehill - DundeeC02French Advance
229 Andy Rowe v Gary Weir div1Castlehill C v Dundee Aweek16Castlehill - DundeeA84Dutch Defence
230 Sam Gregory v Sir Philip Cohen div1Dundee B v Castlehill Bweek16Dundee - CastlehillC29Vienna Game
231 Alan Borwell v Robert Jackson div1Dundee B v Castlehill Bweek16Dundee - CastlehillC00French
232 Andy Rowe v Alastair Dawson div1Dundee B v Castlehill Bweek16Dundee - CastlehillA43Schmid Benoni
233 John Robertson Jnr v Keith Rose div1Dundee B v Castlehill Bweek16Dundee - CastlehillA45Trompowsky
234 Andrew Sutherland v Alice Lampard div1Newport Knights A v Perth Aweek16Newport - PerthA04K.I.A Unusual moves
235 Rhian Hughes WFM v John Williamson div1Newport Knights A v Perth Aweek16Newport - PerthA13English
236 Ian Washington v Jame Montgomery div1Newport Knights A v Perth Aweek16Newport - PerthB30Sicilian
237 Lloyd Hughes v Tom Wardlaw div1Newport Knights A v Perth Aweek16Newport - PerthB20Sicilian
238 George Herd v Richard Polaczek IM div1Castlehill A v Kirkcaldy Aweek16Castlehill - KirkcaldyD001.d4 d5 Unusual moves
239 Declan Shafi v John Kane div1Castlehill A v Kirkcaldy Aweek16Castlehill - KirkcaldyB06Modern Def
240 Shivia Subramanian v Andre Babin div1Castlehill A v Kirkcaldy Aweek16Castlehill - KirkcaldyA80Dutch Defence
241 Richard Kynoch v Paul Anderson div1Castlehill A v Kirkcaldy Aweek16Castlehill - KirkcaldyB06Modern Def
242 Keith Rose v Isaac Stables div1St.Andrews Uni A v Castlehill Dweek16St.Andrews - CastlehillC55Two Knights-Max Lange
243 Wilf Wheatley v Martin Chalmers div1St.Andrews Uni A v Castlehill Dweek16St.Andrews - CastlehillC11French
244 Jan Barron-Majerik v Stuart Ballantyne div1St.Andrews Uni A v Castlehill Dweek16St.Andrews - CastlehillA60Modern Benoni
245 Alexandre Kings v Darren Cruickshank div1St.Andrews Uni A v Castlehill Dweek16St.Andrews - CastlehillB17Caro-Kann
246 Paul Anderson v Cosmo Bobak div2Castlehill G v Kirkcaldy Bweek17Castlehill - KirkcaldyA09Reti Opening
247 Innes Ford v Euan Henderson div2Castlehill G v Kirkcaldy Bweek17Castlehill - KirkcaldyB90Sicilian Najdorf
248 Peter Selbie v Norman Waugh div2Castlehill G v Kirkcaldy Bweek17Castlehill - KirkcaldyD15Slav Defence
249 Daniel Coleman v Bruce Geddes div2Castlehill G v Kirkcaldy Bweek17Castlehill - KirkcaldyD021.d4 d5 Unusual moves
250 Alan Woodcock v James Anderson div2Dundee C v Dundee Dweek17DundeeA04Unusual Replies to Nf3
251 Ray Flood v Thibault Rosazza div2Dundee C v Dundee Dweek17DundeeA401.d4 Unusual replies
252 Max Whisson J15 v Bruce Wallace div2Dundee C v Dundee Dweek17DundeeB23Sicilian Closed
253 George Burton v Norrie Carroll div2Dundee C v Dundee Dweek17DundeeD001.d4 d5 Unusual moves
254 Rishi Vijayakumar J9 v Andy Pye div2Newport Knights B v Castlehill Hweek17Newport - CastlehillA71Modern Benoni
255 Douglas Cairns v Conor Kelly div2Newport Knights B v Castlehill Hweek17Newport - CastlehillB15Caro-Kann
256 Kit McEvoy Gould v Scott Finnie div2Newport Knights B v Castlehill Hweek17Newport - CastlehillC24Bishop`s Opening
257 Alan Wallace v Ananthi Ramachandran div2Newport Knights B v Castlehill Hweek17Newport - CastlehillC26Vienna Game
258 Colm Hawkins v Joe Cohen div2St.Andrews Uni B v Castlehill Fweek17St.Andrews - CastlehillC26Vienna Game
259 Amian Banaji v Jim McCluskey div2St.Andrews Uni B v Castlehill Fweek17St.Andrews - CastlehillB06Modern Def
260 Trevor Harley v Matthew Heritage div2St.Andrews Uni B v Castlehill Fweek17St.Andrews - CastlehillB17Caro-Kann
261 Djemma Ruseva v Gordon Thomas div2St.Andrews Uni B v Castlehill Fweek17St.Andrews - CastlehillB94Sicilian Najdorf
262 Christine Sims v Euan Murray div2Castlehill E v Dundee Eweek17Castlehill - DundeeA17English
263 Ed Walton v Henri Meadows div2Castlehill E v Dundee Eweek17Castlehill - DundeeC67Ruy Lopez Berlin Defence
264 Peter Gibson v Ognyan Kolev div2Castlehill E v Dundee Eweek17Castlehill - DundeeB01Scandinavian
265 Subhayu Banerjee v Scot McKenzie div2Castlehill E v Dundee Eweek17Castlehill - DundeeC00French Def
266 Sam Gregory v Andrew Sutherland div1Perth A v Castlehill Bweek18Perth - CastlehillC06French Tarrasch
267 John Williamson v Ben Volland div1Perth A v Castlehill Bweek18Perth - CastlehillD20Q.G.A.
268 Dariusz Kosznik v Aaron Gourlay J20 div1Perth A v Castlehill Bweek18Perth - CastlehillB18Caro-Kann Classical
269 Tom Wardlaw v Pawel Kosior div1Perth A v Castlehill Bweek18Perth - CastlehillA15English
270 Keith Rose v George Herd div1Kirkcaldy A v Castlehill Dweek18Kirkcaldy - CastlehillB10Caro-Kann
271 Shivia Subramanian v Peter Sallai div1Kirkcaldy A v Castlehill Dweek18Kirkcaldy - CastlehillD001.d4 d5 Unusual moves
272 Martin Chalmers v John Kane div1Kirkcaldy A v Castlehill Dweek18Kirkcaldy - CastlehillA45Trompowsky
273 Peter Selbie v Jan Barron-Majerik div1Kirkcaldy A v Castlehill Dweek18Kirkcaldy - CastlehillD45Semi-Slav
274 Wilf Wheatley v Richard Polaczek IM div1Castlehill A v St.Andrews Uni Aweek18Castlehill - St.AndrewsA05Reti
275 Declan Shafi v Stuart Ballantyne div1Castlehill A v St.Andrews Uni Aweek18Castlehill - St.AndrewsA61Modern Benoni
276 Alexandre Kings v Richard Kynoch div1Castlehill A v St.Andrews Uni Aweek18Castlehill - St.AndrewsA52Budapest Gambit
277 Graham Mooney v Hunter Webb div1Castlehill A v St.Andrews Uni Aweek18Castlehill - St.AndrewsC42Petroff Def
278 Henri Meadows v v Cosmo Bobak div2Castlehill G v Dundee Eweek19Castlehill - DundeeD001.d4 d5 Unusual moves
279 Innes Ford v Scot McKenzie div2Castlehill G v Dundee Eweek19Castlehill - DundeeB00Queen`s Fianchetto Def
280 Max Wang J12 v Norman Waugh div2Castlehill G v Dundee Eweek19Castlehill - DundeeD11Slav Defence
281 Daniel Coleman v Rohan Barrowcliff div2Castlehill G v Dundee Eweek19Castlehill - DundeeD021.d4 d5 Unusual moves
282 Euan Murray v James Anderson div2Dundee C v Castlehill Eweek19Dundee - CastlehillA41Tartakower System
283 Ray Flood v Ed Walton div2Dundee C v Castlehill Eweek19Dundee - CastlehillC27Vienna Game
284 Ognyan Kolev v Bruce Wallace div2Dundee C v Castlehill Eweek19Dundee - CastlehillB21Sicilian
285 Subhayu Banerjee v George Burton Snr div2Dundee C v Castlehill Eweek19Dundee - CastlehillA401.d4 Unusual replies
286 Paul Anderson v Douglas Cairns div2Newport Knights B v Kirkcaldy Bweek19Newport - KirkcaldyD021.d4 d5 Unusual moves
287 Scott Finnie v Euan Henderson div2Newport Knights B v Kirkcaldy Bweek19Newport - KirkcaldyB20Sicilian
288 Bruce Geddes v Angus Sneddon div2Newport Knights B v Kirkcaldy Bweek19Newport - KirkcaldyD31Q.G.D - Semi-Slav
289 Alan Wallace v Alastair Wood div2Newport Knights B v Kirkcaldy Bweek19Newport - KirkcaldyC26Vienna Game
290 Josh Dickson J10 v Cameron Wilson div2Castlehill F v Castlehill Hweek19CastlehillA00Polish Opening
291 Jim McCluskey v Noah Dickson J8 div2Castlehill F v Castlehill Hweek19CastlehillD021.d4 d5 Unusual moves
292 Haoqi Liu v Gordon Thomas div2Castlehill F v Castlehill Hweek19CastlehillB23Sicilian Closed
293 Marten Kats v Andy Pinnington div2Castlehill F v Castlehill Hweek19CastlehillD45Semi-Slave Def
294 Alan Woodcock v Joe Cohen div2St.Andrews Uni B v Dundee Dweek19St.Andrews - DundeeC34King`s Gambit Accepted
295 Amian Banaji v Thibault Rosazza div2St.Andrews Uni B v Dundee Dweek19St.Andrews - DundeeB18Caro-Kann Classical
296 Max Whisson J15 v Matthew Heritage div2St.Andrews Uni B v Dundee Dweek19St.Andrews - DundeeA01Nimzo-Larsen
297 Djemma Ruseva v Norrie Carroll div2St.Andrews Uni B v Dundee Dweek19St.Andrews - DundeeC50Giuoco - Hungarian Def
298 Wilf Wheatley v Miguel Alvarez div1Castlehill C v St.Andrews Uni Aweek20Castlehill - St.AndrewsC45Scotch Game
299 Ray Noble v Stuart Ballantyne J20 div1Castlehill C v St.Andrews Uni Aweek20Castlehill - St.AndrewsB23Sicilian Closed
300 Alexandre Kings v Robert Jackson div1Castlehill C v St.Andrews Uni Aweek20Castlehill - St.AndrewsC11French Def
301 Andy Rowe v Hunter Webb div1Castlehill C v St.Andrews Uni Aweek20Castlehill - St.AndrewsD47Semi-Slav Meran System
302 Sir Philip Cohen v Andrew Sutherland div1Perth A v Dundee Bweek20Perth - DundeeE24Nimzo-Indian Defence
303 Alastair Dawson v John Williamson div1Perth A v Dundee Bweek20Perth - DundeeB17Caro-Kann
304 Aaron Gourlay J20 v Alan Borwell div1Perth A v Dundee Bweek20Perth - DundeeB10Caro-Kann
305 John Robertson Jnr v Tom Wardlaw div1Perth A v Dundee Bweek20Perth - DundeeA13English
306 Richard Polaczek IM v Jacques Ophoff div1Dundee A v Castlehill Aweek20Dundee - CastlehillD15Slav Defence
307 David Findlay v Declan Shafi div1Dundee A v Castlehill Aweek20Dundee - CastlehillB93Sicilian Najdorf
308 Andre Babin v Edwin Spencer div1Dundee A v Castlehill Aweek20Dundee - CastlehillA02Bird`s Opening
309 Stephen Hogg v Graham Mooney div1Dundee A v Castlehill Aweek20Dundee - CastlehillA41Tartakower System
310 Keith Rose v Sam Gregory div1Castlehill B v Castlehill Dweek20CastlehillB22Sicilian
311 Dariusz Kosznik v Martin Chalmers div1Castlehill B v Castlehill Dweek20CastlehillC00French Def
312 Peter Sallai v Andy Rowe div1Castlehill B v Castlehill Dweek20CastlehillD43Semi-Slav
313 Rishi Vijayakumar J9 v Jan Barron-Majerik div1Castlehill B v Castlehill Dweek20CastlehillD10Slav Defence
314 James Anderson v Rishi Vijayakumar J9 div2Castlehill H v Dundee Cweek21Castlehill - DundeeA45Trompowsky
315 Kit McEvoy Gould v Ray Flood div2Castlehill H v Dundee Cweek21Castlehill - DundeeC02French Advance
316 Bruce Wallace v Conor Kelly div2Castlehill H v Dundee Cweek21Castlehill - DundeeB10Caro-Kann
317 Arthur Grant v George Burton Snr div2Castlehill H v Dundee Cweek21Castlehill - DundeeD021.d4 d5 Unusual moves
318 Cosmo Bobak v Thibault Rosazza div2Dundee D v Castlehill Gweek21Dundee - CastlehillC51Evans Gambit Declined
319 Max Whisson J15 v Innes Ford div2Dundee D v Castlehill Gweek21Dundee - CastlehillA01Nimzo-Larsen
320 Norman Waugh v Norrie Carroll div2Dundee D v Castlehill Gweek21Dundee - CastlehillA401.d4 Unusual replies
321 Euan Murray v Paul Anderson div2Kirkcaldy B v Castlehill Eweek21Kirkcaldy - CastlehillB06Modern Def
322 Euan Henderson v Ed Walton div2Kirkcaldy B v Castlehill Eweek21Kirkcaldy - CastlehillB90Sicilian Najdorf
323 Brain Morley v Kit McEvoy Gould div2Kirkcaldy B v Castlehill Eweek21Kirkcaldy - CastlehillD001.d4 d5 Unusual moves
324 Douglas Cairns v Jim McCluskey div2Castlehill F v Newport Knights Bweek21Castlehill - NewportC93Ruy Lopez Closed
325 Trevor Harley v Scott Finnie div2Castlehill F v Newport Knights Bweek21Castlehill - NewportC42Petroff Def
326 Angus Sneddon v Gordon THomas div2Castlehill F v Newport Knights Bweek21Castlehill - NewportD001.d4 d5 Unusual moves
327 Marten Kats v Alan Wallace div2Castlehill F v Newport Knights Bweek21Castlehill - NewportA81Dutch Defence
328 Henri Meadows v Joe Cohen div2St.Andrews Uni B v Dundee Eweek21St.Andrews v DundeeD021,d4 d5 2.Nf3 Unusual moves
329 Amian Banaji v Peter Gibson div2St.Andrews Uni B v Dundee Eweek21St.Andrews v DundeeC45Scotch Game
330 Scot McKenzie v Matthew Heritage div2St.Andrews Uni B v Dundee Eweek21St.Andrews v DundeeA00Irregular opening
331 Marten Kats v Alan Wallace div2St.Andrews Uni B v Dundee Eweek21St.Andrews v DundeeB76Sicilian Dragon
332 Sam Herring v Andrew Sutherland div1Perth A v St.Andrews Uni Aweek22Perth - St.AndrewsA17English
333 John Williamson v Wilf Wheatley div1Perth A v St.Andrews Uni Aweek22Perth - St.AndrewsC00French Def
334 Stuart Ballantyne J20 v Aaron Gourlay J20 div1Perth A v St.Andrews Uni Aweek22Perth - St.AndrewsD15Slav Defence
335 Miguel Alvarez v Sir Philip Cohen div1Dundee B v Castlehill Cweek22Dundee - CastlehillC63Ruy Lopez
336 Alan Borwell v Leyton Hackney div1Dundee B v Castlehill Cweek22Dundee - CastlehillB01Scandinavian
337 Robert Jackson v Alastair Dawson div1Dundee B v Castlehill Cweek22Dundee - CastlehillA46Torre, London & Colle systems
338 John Robertson Jnr v Andy Rowe div1Dundee B v Castlehill Cweek22Dundee - CastlehillA40Unusual replies to 1.d4
339 Richard Polaczek IM v Rhian Hughes WFM div1Newport Knights A v Castlehill Aweek22Newport - CastlehillD43Semi-Slav
340 James Montgomery v Declan Shafi div1Newport Knights A v Castlehill Aweek22Newport - CastlehillA40Unusual replies to 1.d4
341 Andre Babin v Mike Scott div1Newport Knights A v Castlehill Aweek22Newport - CastlehillA00Irregular opening
342 Marcus Wylie v Richard Kynoch div1Newport Knights A v Castlehill Aweek22Newport - CastlehillB01Scandinavian



Game 1


Back to top


Game 2


Back to top


Game 3


Back to top


Game 4


Back to top


Game 5


Back to top


Game 6


Back to top


Game 7


Back to top


Game 8


Back to top


Game 9


Back to top


Game 10


Back to top


Game 11


Back to top


Game 12


Back to top


Game 13


Back to top


Game 15


Back to top


Game 15


Back to top


Game 16


Back to top


Game 17


Back to top


Game 18


Back to top


Game 19


Back to top


Game 20


Back to top


Game 21


Back to top


Game 22


Back to top


Game 23


Back to top


Game 24


Back to top


Game 25


Back to top


Game 26


Back to top


Game 27


Back to top


Game 28


Back to top


Game 29


Back to top


Game 30


Back to top


Game 31


Back to top


Game 32


Back to top


Game 33


Back to top


Game 34


Back to top


Game 35


Back to top


Game 36


Back to top


Game 37


Back to top


Game 38


Back to top


Game 39


Back to top


Game 40


Back to top


Game 41


Back to top


Game 42


Back to top


Game 43


Back to top


Game 44


Back to top


Game 45


Back to top


Game 46


Back to top


Game 47


Back to top


Game 48


Back to top


Game 49


Back to top


Game 50


Back to top


Game 51


Back to top


Game 52


Back to top


Game 53


Back to top


Game 54


Back to top


Game 55


Back to top


Game 56


Back to top


Game 57


Back to top


Game 58


Back to top


Game 59


Back to top


Game 60


Back to top


Game 61


Back to top


Game 62


Back to top


Game 63


Back to top


Game 64


Back to top


Game 65


Back to top


Game 66


Back to top


Game 67


Back to top


Game 68


Back to top


Game 69


Back to top


Game 70


Back to top


Game 71


Back to top


Game 72


Back to top


Game 73


Back to top


Game 74


Back to top


Game 75


Back to top


Game 76


Back to top


Game 77


Back to top


Game 78


Back to top


Game 79


Back to top


Game 80


Back to top


Game 81


Back to top


Game 82


Back to top


Game 83


Back to top


Game 84


Back to top


Game 85


Back to top


Game 86


Back to top


Game 87


Back to top


Game 88


Back to top


Game 89


Back to top


Game 90


Back to top


Game 91


Back to top


Game 92


Back to top


Game 93


Back to top


Game 94


Back to top


Game 95


Back to top


Game 96


Back to top


Game 97


Back to top


Game 98


Back to top


Game 99


Back to top


Game 100


Back to top


Game 101


Back to top


Game 102


Back to top


Game 103


Back to top


Game 104


Back to top


Game 105


Back to top


Game 106


Back to top


Game 107


Back to top


Game 108


Back to top


Game 109


Back to top


Game 110


Back to top


Game 111


Back to top


Game 112


Back to top


Game 113


Back to top


Game 114


Back to top


Game 115


Back to top


Game 116


Back to top


Game 117


Back to top


Game 118


Back to top


Game 119


Back to top


Game 120


Back to top


Game 121


Back to top


Game 122


Back to top


Game 123


Back to top


Game 124


Back to top


Game 125


Back to top


Game 126


Back to top


Game 127


Back to top


Game 128


Back to top


Game 129


Back to top


Game 130


Back to top


Game 131


Back to top


Game 132


Back to top


Game 133


Back to top


Game 134


Back to top


Game 135


Back to top


Game 136


Back to top


Game 137


Back to top


Game 138


Back to top


Game 139


Back to top


Game 140


Back to top


Game 141


Back to top


Game 142


Back to top


Game 143


Back to top


Game 144


Back to top


Game 145


Back to top


Game 146


Back to top


Game 147


Back to top


Game 148


Back to top


Game 149


Back to top


Game 150


Back to top


Game 151


Back to top


Game 152


Back to top


Game 153


Back to top


Game 154


Back to top


Game 155


Back to top


Game 156


Back to top


Game 157


Back to top


Game 158


Back to top


Game 159


Back to top


Game 160


Back to top


Game 161


Back to top


Game 162


Back to top


Game 163


Back to top


Game 164


Back to top


Game 165


Back to top


Game 166


Back to top


Game 167


Back to top


Game 168


Back to top


Game 169


Back to top


Game 170


Back to top


Game 171


Back to top


Game 172


Back to top


Game 173


Back to top


Game 174


Back to top


Game 175


Back to top


Game 176